Noorse film Armand

Renate Reinsve opnieuw sterk in de Noorse film Armand


Vanaf 24 oktober 2024 draait er een nieuwe Noorse film in de Nederlandse bioscopen: Armand. Dit is het speelfilmdebuut van de Noorse regisseur en scenarist Halfdan Ullmann Tøndel, de kleinzoon van Liv Ullmann en Ingmar Bergman. Een van de hoofdrollen wordt gespeeld door Renate Reinsve uit de film The Worst Person in the World. Grote namen dus, en dat maakt nieuwsgierig.

De winnaar van de winactie heeft inmiddels bericht ontvangen.

Het verhaal van Armand

De film Armand gaat over een gelijknamig 6-jarig jongetje, dat vlak voor de schoolvakantie ongewenst gedrag zou hebben vertoond tegen zijn vriendje Jon. De moeder van Armand (gespeeld door Renate Reinsve) en de ouders van Jon worden naar school geroepen. Niemand weet wat er precies gebeurd is, en samen met de schoolleiding proberen ze de waarheid boven tafel te krijgen. De spanning is te snijden en al snel blijkt hoe makkelijk feiten te manipuleren zijn. Gaat het eigenlijk wel om de kinderen?

Renate Reinsve is riveting… her best work to date

The Wrap

Behalve Renate Reinsve zijn onder andere Øystein Røger en Ellen Dorrit Petersen te zien in deze film.

Armand ging op het Filmfestival van Cannes in première in het Un Certain Regard-programma. Daar won regisseur Halfdan Ullmann Tøndel de Caméra d’Or voor Beste Debuut.

Noorse film Armand
Foto via Filmdepot

Waar is de film Armand te zien?

De Noorse film Armand komt uit op 24-10-2024 en heeft een speelduur van 118 minuten. Hier kun je zien waar Armand draait in de bioscoop.

Bekijk hier alvast de trailer:

De winnaar van de winactie heeft inmiddels bericht ontvangen.

De Scandinavische agenda die ik heb gemaakt is online verkrijgbaar bij bol.com en hier bij Edicola. Verder ligt hij in boekhandels in Nederland en België.

Deze winactie wordt mogelijk gemaakt door Cinéart.

Deze blogpost kan affiliatelinks bevatten. Als jij via zo’n link iets koopt of boekt, krijg ik een kleine vergoeding. Dit gebeurt anoniem en kost jou niets extra’s. Samenwerkingen en affiliatelinks stellen mij in staat om deze website te onderhouden en jou van informatie te blijven voorzien. Meer hierover lees je in mijn disclaimer/privacyverklaring.

Sandra van Bijsterveld
Sandra van Bijsterveld

Leuk dat je er bent! Mijn naam is Sandra van Bijsterveld. In 2013 begon ik met bloggen en inmiddels doe ik dat fulltime. Op Scandinavisch Leven deel ik mijn liefde voor Scandinavië met je. Je vindt er leuke manieren om een beetje Scandinavië in huis te halen, zoals spannende boeken en series, Scandi-lekkers, mooi design en fijne kleding en verzorgingsproducten. Op andere websites blog ik over onze vakanties in Nederland, Noord- en Oost-Europa.

13 reacties

  1. Ik zou samen met mijn dochter gaan. Zij geeft zelf les en deze film zou ze zeker leuk vinden, vooral ook omdat het een Noorse film is. We zijn allebei fan van Scandinavische films en series. 😊

    • Mijn vader en moeder gingen altijd Scandinavische beurzen, noorse kerk en en een aantal weken op vakantie naar Noorwegen, maar inmiddels is mijn moeder overleden en zou ik graag naar de film willen gaan met mijn vader🍀

  2. Ik neem mijn beste vriendin mee, ze gaat in februari met mij mee naar Noorwegen, ze is er nooit eerder geweest en ik hoop haar aan te steken met het Norge-virus ;-). Laatst vroeg ze mij welke series en films ik aanraad zodat zij aan de taal kan wennen. Deze film past qua genre in bij onze filmsmaak. Fijn weekend allen!

  3. Ik zou met mijn zoon gaan. Hij werkt in de zorg met verstandelijke gehandicapten en ben zo trots op hem. Dit heeft hij zeker verdiend.

  4. Graag met mijn vriendin Korrie, die ook van Scandinavië houdt en me zo fantastisch geholpen heeft om mijn woonkamer in Scandinavische kleuren te verven.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Ik ga akkoord met het privacybeleid.